1) V nedávné době si se přestěhoval do Skutče, bydlíš se spoluhráčem Patrikem Koliskou. Jaké je živobytí dvou kamarádů?

Ano před pár týdny jsem se přestěhoval z Chrasti do Skutče, kde jsem od přípravky hrál fotbal. Žákovské a dorostenecké roky jsem strávil v MFK CR. Teď už třetí sezónu válčím opět za Skuteč, kde jsem nadmíru spokojený takže jsem ve Skutči respektive vyrůstal. Ptáte se mě jaké je živobytí se spoluhráčem Patrikem Koliskou? To se nemusíte bát indulony máme dost (Smích).. Ne, teď vážně. S Patrikem se známe od mala a máme spolu výborný vztah, jak na hřišti tak i v kuchyni se náramně doplňujeme a nemyslím si, že by jsme si časem měli lézt na nervy. Vždy se nějak domluvíme, kdo zamete podlahu nebo utře nádobí. Ale mohu říct, že ze začátku jsme měli kvalitní pitný režim.

2) Petře máme za sebou pohárové utkání s SKP Slovan Moravská Třebová, ve kterém jsme prohráli 1:4 a do finále bohužel nepostoupili. Jak hodnotíš tuto cestu pohárem?

Na začátek bych chtěl říct, že mě moc mrzí, že jsem si nemohl zahrát první dvě kola poháru kvůli zranění. Borci to zvládli výborně a určitě málokdo by čekal, že v prvním kole poháru přejedeme krajský tým Holice a poté i Kunčinu. Po půl roce nás čekal další soupeř z KP D. Újezd a můžu říct, že jsem čekal kvalitnějšího soupeře. Nicméně i tento zápas se nám velmi povedl a já jsem byl šťastný, že jsem se střelecky prosadil před tolika fanoušky, a že jsme podali týmový výkon! TAK BY TO MĚLO BÝT POŘÁD! V dalším kole nás čekala Moravská Třebová. Zde se ukázalo proč jsou vlastně na špičce krajského přeboru. Nejprve bych chtěl pochválit trenéra za to, jak nás připravoval. Věděli jsme, jak budou hrát a na co si dávat pozor. Měli jsme dobrý vstup do utkání a myslím si, že jsme Třebovou naším nasazením zaskočili. Bohužel se pak ukázala určitá nervozita a soupeř toho dokázal využít. A já si tak říkám proč? Většina hráčů si prošla v dorostu ligovými týmy a byl tam na nás větší tlak a my se s tím neumíme poprat?! Tahle cesta pohárem nám dala hodně zkušeností. Máme mladý tým a všechny úspěchy máme teprve před sebou.

3) Kromě tebe působí ve Skutči bratr Tomáš v B týmu a táta je v realizačním týmu A mužstva, co vymyslíme pro mamku ? :)

V našem kádru nám chybí roztleskávačka. Je to mladá kočka tak bych se nebál jí tuto pozici nabídnout (Smích!!) Mamina má své práce dost, ale je to především už dlouholetá a výborná masérka takže by se nám do týmu určitě hodila a tím pádem bychom byly až na psa a kočku kompletní.

4) V soutěži se pohybujeme v TOP 5, což byl předsezonní cíl. Jak hodnotíš první rok I.B třídy?

Jak už jsem jednou zmínil, máme mladý tým a všechno máme teprve před sebou. Ale já osobně si myslím, na to že jsme prvním rokem v I.B třídě a držíme se v horní polovině tabulky tak můžeme být na spokojeni. Že nám nevyjde nějaký zápas to se vůbec nic neděje. Přeci jen jsme mladý nováčkové v této třídě a určitě neděláme žádnou ostudu. Mohu jen říct, že i mimo hřiště jsme výborná parta a to je hlavní klíč k úspěchu!!