1) Vašku, jak by si zhodnotil úroveň soutěže a naše umístění ?

Oproti loňskému roku, kdy jsme hráli Okresní přebor na Chrudimsku, letos hrajeme Krajskou soutěž. Pochopitelně je kvalita některých týmů větší než kvalita okresních mužstev, nicméně si myslím, ze naše umístění po půlsezoně je zasloužené a mohlo být i lépe, nebýt několika faktorů, které nám cestu za průběžným čtvrtým místem poněkud ztěžovali.

2) Jak náročné je skloubit fotbal, studium na VŠ a zaměstnání ?

Z vlastní zkušenosti vám mohu potvrdit, že to úplně jednoduché vždy není. Určitě záleží na místě, kde člověk studuje, ale minimálně páteční trénink a zápas se vždy nechá stihnout. Nicméně si myslím, ze v našich řadách jsou hráči takoví, kteří se nějakým způsobem udržují v pohybu i přes pracovní/studijní dny.

3) Jak vnímáš nedávné úspěchy a kde vidíš příčinu vzestupu Skutče?

Postup do I.B třídy a úspěch v Krajském poháru jsou pro skutečský fotbal určitě krokem vpřed. Poměrně dlouho se tu fotbal pohyboval na nejnižších úrovních a určitě je pro každého fotbalového diváka nebo i obyvatele Skutče dobrá zpráva, že se zvedá. Samozřejmě to není práce jednoho člověka, ale největší zásluhu musím jednoznačně připsat Martinu Horáčkovi, který na tom má podle mě největší podíl, ať už to beru z pohledu odvedené práce jako trenéra nebo práce mimo hřiště.

4) V Krajském poháru jsme mezi posledními 8 týmy, jakého soupeře si přeješ pro jarní čtvrtfinále?

pozn. ( FK Letohrad, TJ Jiskra Litomyšl, Slovan Moravská Třebová, Sokol Dolní Újezd, TJ Rosice n/L, FC Libišany, SK Starý Máteřov ) Nabídka týmů je rozmanitá, od I.B třídy až po Krajský přebor. Nicméně já osobně bych byl nejradši za někoho ze dvojice FK Letohrad , TJ Jiskra Litomyšl. Aktuálně druhý a třetí tým Krajského přeboru by určitě ani v jednom případě nebyl jednoduchý soupeř, nicméně pro nás by to byla dostatečná výzva a po výsledku 3:2 s týmem Holic jsme ukázali, že se dokážeme měřit i s kvalitními týmy, z vyšších soutěží.