1) Marku, druhým rokem jsi ve Skutči. Jak jsi u nás spokojen?

Musím přiznat, že zatím ty necelé 2 roky co jsem ve Skutči, jsou ty nejlepší fotbalové roky, co jsem měl. I když hrajeme pouze amatérskou soutěž, libí se mi přístup hráčů a lidí, co se o fotbal starají, na což jsem nebyl bohužel zvyklý. Do Skutče jsem taky přišel kvůli kvalitním tréninkům, které předčily moje očekávání.

2) Před sezonou 2017/18 jsi (možná) překvapivě vyměnil dres Kameniček za ten náš. Nastřílel jsi 17 branek, stal se nejlepším střelcem týmu a pomohl tak k postupu.

Jak tento krok vnímáš? Dá se říct, že Skuteč pomohla tobě a ty zase Skutči? - Zprvu to pro mě bylo trošku překvapivé taky. Moc jsem si nepřipouštěl, že bych z Kameniček měl někdy odcházet. V danou chvíli jsem v Kameničkách z několika důvodů nebyl spokojený a tím jsem naštěstí ani neměl na vybranou a chtěl jsem zkusit něco nového. Když jsem šel do Skutče, tak jsem se nejvíce bál, abych byl pro tým prospěšný a nebyl jen do počtu. 17 branek bylo super, i když jsem chtěl víc. Nejlepší ale bylo, že se v této sezóně na gólech podílelo několik hráčů. Jsem moc rád, že se podařil postup z okresního přeboru a doufám, že tento trend bude pokračovat.

3) Na většinu utkání tě doprovází přítelkyně Anežka, u diváků jsi oblíbený pro svou poctivost a pravidelně nastupuješ v základní sestavě.

Jsem Anežce vděčný, že mě v tomto podporuje a možná se taky už dá brát jako součást našeho týmu. Máš pravdu, že svoje nedostatky se snažím nahradit svojí fyzicky náročnou hrou. Hlavně bych se chtěl ale zlepšit v koncovce, což mi dělá už několik let problém. Jediný co mi chybí je asi lepší cesta z Kameniček do Skutče teď v zimě.

4) Na závěr se tě zeptám co říkáš na los čtvrtfinále krajského poháru, ve kterém poměříme síly s účastníkem Krajského přeboru - Sokol Dolní Ujezd ?

S tímto týmem nemám zatím žádné zkušenosti a ani jsem tento celek nikdy neviděl hrát. Každopádně je super, že hrajeme opět doma ve Skutči a soupeř je opět z krajského přeboru. Je skvělý mít možnost zahrát si ostré zápasy, proti soupeřům z vyšších soutěží. Dostat se mezi nejlepší 4 by bylo úžasný.