1) Jardo, třetí rok v dresu Junioru. Jaké byli předešlé dva roky v OP a nyní v I.B třídě?

Pro mě osobně to byly zatím nejlepší roky fotbalu, nikdy a nikde se mě nehrálo tak dobře jako teď ve Skutči. Začátky tedy nebyly vůbec jednoduché, jak z hlediska náročnosti tréninku tak i jiného stylu hry než na který jsem byl zvyklý, ale i ze strachu že se neprosadím. Po postupu do I.B třídy to byl pro mě doposud největší fotbalový úspěch a jsem rád, že jsem to mohl dokázat s Juniorem. Hlavně taky vím, že před sebou máme všichni stále hodně práce.

2) Za tu dobu si udělal velký výkonnostní progres, cítíš to podobně?

Určitě ano. Ze začátku to taky pro mě nebylo nic jednoduchého zvykat si na několikrát vyšší stupeň tréninku a vlastně celkově jiný styl trénování, ale postupem času se to otočilo v dobré a posunulo mě to o pár stupínků nahoru. Nebýt podpory od kluků tak asi nejsem tam kde teď.

3) Ve Skutči je zvykem, že v každém přestupním období se mužstvo o někoho doplní a málokdy někdo odejde, čímž se zvyšuje konkurence. Jak ty osobně vnímáš konkurenci a neustálý boj o místa?

Já osobně to cítím tak, že vždy když přijde někdo nový je na čase zase trochu šlápnout do pedálů. Kolikrát jsem si všiml, že frekvence tréninku se o dost zvedla když přišel někdo nový a všichni mu chtěli ukázat že oni jsou v základu a on se o to bude muset porvat.

4) Na závěr se ptám vždy na stejnou otázku. První květnový den nás čeká čtvrtfinále krajského poháru. Koho by sis přál při losu? ( Litomyšl, Moravská Třebová, Letohrad, Dolní Újezd, Rosice n/L, Libišany, Máteřov )

To pro mě není moc jednoduchá otázka :). Bohužel, ale nemám z těchto týmů kromě Libišan a Máteřova žádné zkušenosti. Takže bych se asi nejraději potkal s Letohradem, s tím mám zkušenosti akorát z mládežnických soutěží a vím, že jim mám co vracet. Samozřejmě pokud by se poštěstilo a vylosovali by nám domácí hřiště tak pro nás i naše fanoušky jenom dobře.