Lukáš Mrázek - brankář MFK Chrudim, 28let, FN:L - Odchovanec skutečské kopané, hrající Fortuna Národní Ligu. Klubová kariéra: FC Skuteč, AFK Chrudim, FK Teplice, Bohemians Praha 1905, MFK Chrudim.

1) Lukáši na úvod bych se tě rád zeptal, jak momentálně s rodinou zvládáte tuto mimořádnou situaci, která zasáhla naší zemi?

Ahoj, tak situace není moc dobrá, ale snažíme se myslet pozitivně. Doufám, že to co nejdřív skončí a věci se vrátí do normálu.

2) Přejdeme-li pozvolna k fotbalu, ty jako hráč FN:L se musíš určitě udržovat na případné dohrání jarní části. Jak je složité z tvého pohledu se takto připravovat? Přeci jen hráči dostanou plány co mají naběhat, ale brankář?

Od začátku karantény nám trenér poslal plán co máme dělat. Na můj vkus je tam až moc běhání ☺. Plán je skoro totožný s tím co musí splnit hráči. Ale je to složitější se donutit sám, než když máme společné tréninky na stadionu.

3) Asi už není tajemství, že čekáš další přírůstek do rodiny. K tomu ti samozřejmě GRATULUJI a zeptám se na prvorozeného Tobiáška.. pokusíš se malého nasměrovat k námi tak milovanému sportu jakým je fotbal?

Tajemství to určitě není a děkujeme. Každý kdo hraje fotbal tak si myslím, že si přeje aby jeho syn (dcera) hrál taky. U nás je to taky tak ☝. Ale chci mu ukázat i jiné sporty než jen fotbal a uvidíme co si vybere.

4) Na závěr bych se tě rád zeptal, jestli po očku sleduješ výsledky Skutče, jaké máš do budoucna fotbalové plány a taky na to zda je nějaká šance, že bychom tě za pár let mohli vidět v našem dresu?

Fotbal ve Skutči stále sleduji. Je pravda, že už méně ale na výsledky se vždy podívám. Ještě nějaký rok bych se chtěl udržet ve FN:L, ale uvidíme co roky přinesou. Rád bych se vrátil tam, kde to všechno začalo, takže ano ☺.