1) Davide k fotbalu jsi se vrátil po delší pauze zaviněné zraněním. Jak složité bylo období bez fotbalu ?

Bylo to pro mě hodně složité období, už jen kvůli tomu, že jsem musel podstoupit 2krát operaci kolene. První operaci jsem podstoupil v roce 2016, kdy jsem se po úspěšné rekonvalescenci pomalu zapojoval do přípravy a těšil se na novou sezonu, ale koleno bylo opačného názoru a šel jsem znova pod „kudlu“. Doktorem mně bylo doporučeno, ať už radši skončím s fotbalem, ale co si budeme povídat doktoři moc přehánějí!!. Druha operace se vydařila, koleno drží a doufám, že nadále bude a já si budu užívat fotbal ještě nějaký ten rok.

2) Přeci jen tvá odmlka byla poměrně dlouhá. Do Skutče mezitím přišlo mnoho nových hráčů, podařilo se postoupit do I.B třídy, jak vnímáš tento posun našeho oddílu?

Odmlka Byla k... dlouhá, cca 3 roky!! A za tu dobu se ve Skutči sešla neskutečná parta mladých, šikovných kluků, takovou tu dlouho nepamatuji a určitě to prospělo fotbalově Skutči. Postup do I.B třídy byl jen otázkou času, ale dlouho se nedařilo postoupit z Okresního přeboru, naštěstí jsme to zvládli a konečně se ve Skutči hraje Krajská soutěž a věřím, že to nebude dlouho trvat a Skuteč bude na I.B třídu jenom vzpomínat!!

3) Ve čtvrtfinále krajského poháru a následně v derby s Prosetínem si vstřelil branku, byla to ta chvíle na kterou jsi čekal po zranění?

V letošní sezoně jsem po zranění bohužel spíše střádal minuty, ale jak byla možnost dostat se na hřiště, tak jako každý útočník jsem samozřejmě chtěl skórovat a pomoct týmu k výhře, což se mi povedlo v zápasech, které jsi zmínil. Jako útočníka mě to samozřejmě potěšilo , ale důležitější bylo, že jsme vyhráli!!!

4) Jak hodnotíš první rok Junioru v I.B třídě a chystáš se někam na dovolenou?

Tenhle rok jako nováček I.B třidy hodnotím velice kladně, okupujeme tabulku na 4. místě se ztrátou jednoho bodu na 3. Lázně Bohdaneč, ale nic není ztracené a je tu stále možnost skončit v tabulce na 3. místě, tak doufám, že kluci z Proseče zdolají Bohdaneč a my porazíme Nasavrky!!! A kam se chystám na dovolenou?? H... ti je po tom néé, dělám si srandu! S přítelkyní se rozhodujeme mezi Saint-Tropez a Zrcé, tak uvidíme co nakonec dopadne.