1) Dominiku, do Skutče si přestoupil v průběhu podzimní části. Jak se ti u nás líbí?

Zdravím příznivce skutečského fotbalu, zatím se mi ve Skutči líbí moc. Tréninky jsou na velice vysoké úrovni, myslím si, že na tuto soutěž až nadstandartní, což je skvělé pro náš progres. Dále co se týče kluků v kabině, tak si nemůžu stěžovat, máme skvělou partu a i fotbalově jsme na dobré úrovni, sešlo se tu spoustu mladých a nadějných borců.

2) Řekni nám něco málo o sobě. Kde jsi s fotbalem začínal a kudy vedla cesta až k nám do Skutče?

Je mi 21 let. Žiji v malé vesnici jménem Dvořisko mezi Chocní a Vysokým Mýtem. Mé fotbalové kroky začínaly v Chocni, kde jsem byl do mladších žáků, pak mé kroky vedly do Chrudimi, kde jsem prožil své nejlepší fotbalové okamžiky. Na přelomu 16 až 17 let jsem se vrátil zpátky do Chocně, kde jsem hrál za tamní A-mužstvo. Pak ale přišlo temné období, ve kterém jsem si procházel různými zraněními s koleny, což mě zbrzdilo v mé kariéře. Tyto vleklé problémy se semnou táhnou i nadále. Do Skutče jsem se dostal přes své známé v týmu, se kterými jsem vyrůstal v Chrudimi. Líbil se mi styl, kterým Skuteč vede náš trenér Martin Horáček a tak jsem s radostí přešel do tohoto týmu. Věřím, že se mně budou vyhýbat zranění a pomohu Skutči k vytouženému cíli.

3) Nemohu pominout otázku, jak se těšíš na zimní galeje?

Zimní příprava není můj šálek kávy, mám raději teplíčko a hlavně fotbal na přírodní trávě, ale to se v zimní přípravě moc nedá. Spíše se bude běhat a posilovat, k čemuž máme ve Skutči skvělé podmínky, nicméně tato část je k fotbalu potřeba a tak doufám, že nám to bude ku prospěchu v jarní části.

4) Na závěr nám pověz jaké máš ambice a cíle do jarní části soutěže.

Co se týče mě, tak bych se chtěl porvat o místo v základní sestavě a to si udržet. Hlavně svými výkony pomoci týmu, k tomu však budu potřebovat pevné zdraví. Poté bych rád náš tým na konci sezóny viděl na nejhůř druhém místě a doufám, že to bude místo postupové, jelikož si to ve Skutči všichni zaslouží.