1) Péťo, už je to nějaký pátek, co jsi k nám přestoupil z FC Hlinsko. Jsi ve Skutči spokojen?

Ve Skutči jsem opravdu nad míru spokojený. Sešla se zde výborná parta mladých kluků, která nepostrádá fotbalovou kvalitu. Máme kvalitní tréninky, kde je pravidelně vysoká účast. Líbí se mi přístup jak hráčů, tak ostatních lidí, kteří se o fotbal ve Skutči starají.

2) Jak by si zhodnotil zimní přípravu a začátek jarní části?

Zimní příprava byla letos zajímavá. Ve Skutči není zvykem, aby se opakoval dokola stejný trénink, naši zimní přípravu tak obohatily návštěvy posilovny, spinningu, bazénu či kruhových tréninků. Odehráli jsme velké množství přípravných zápasů, které se výsledkově povedly. Po výkonnostní stránce bych řekl, že se střídaly lepší momenty s těmi horšími, jak už to v přípravě bývá. Každý hráč dostal dostatek minut a příležitostí vyzkoušet si vše před začátkem soutěže. V jarní části máme za sebou teprve dvě kola, tak bych to nerad nějak rozsáhle hodnotil. Myslím, že zatím to z naší strany jednoduše nebylo ono a věřím, že v dalších utkáních si povedeme lépe.

3) Jsi studentem VŠ v Praze, jak první ročník zvládáš?

Ano, studuji na Vysoké škole ekonomické v Praze. Začátky byly poměrně náročné, ale postupem času jsem si zvykl tak nějak na vše - i na dražší pivo. Teď již se blíží druhé zkouškové období, v tom prvním jsem vše úspěšně zvládl, tak snad se mi to podaří i tentokrát.

4) V poslední otázce se pojďme podívat do budoucna. Kde by podle tebe mohl být Junior za 5 let ?

Jak jsem již zmínil, máme velmi mladý tým, kvalitní zázemí a tréninky. To jsou ideální podmínky k tomu, abychom se posouvali dopředu. Byl bych rád, kdyby se nám v následujících letech podařilo postoupit do 1.A třídy a i v ní se rvát o ty nejvyšší pozice. Nechme se překvapit.